Alaska Legislators – by school district

Alaska Gateway – Sen. Click Bishop & Rep. Mike Cronk*

Aleutian Region – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Bryce Edgmon

Aleutians East – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Bryce Edgmon

Anchorage – Sen. Lora Reinbold, Sen. Bill Wielechowski, Sen. Elvi Gray-Jackson, Sen. Tom Begich, Sen. Mia Costello, Sen. Natasha Von Imhof, Sen. Josh Revak, Sen. Roger Holland*, Rep. Ken McCarty*, Rep. Kelly Merrick, Rep. David Nelson*, Rep. Ivy Spohnholz, Rep. Andy Josephson, Rep. Harriet Drummond, Rep. Geran Tarr, Rep. Zack Fields, Rep. Matt Claman, Rep. Sara Rasmussen, Rep. Chris Tuck, Rep. Tom McKay*, Rep. Calvin Schrage*, Rep. Laddie Shaw, Rep. Liz Snyder* & Rep. James Kaufman*

Annette Island – Sen. Bert Stedman & Rep. Dan Ortiz

Bering Strait – Sen. Donny Olson & Rep. Neal Foster

Bristol Bay – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Bryce Edgmon

Chatham – Sen. Jesse Kiehl, Sen. Bert Stedman, Rep. Sara Hannan & Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins

Chugach – Sen. Mike Shower, Sen. Gary Stevens, Rep. George Rauscher & Rep. Louise Stutes

Copper River – Sen. Click Bishop, Sen. Mike Shower, Rep. Mike Cronk* & Rep. George Rauscher

Cordova – Sen. Gary Stevens & Rep. Louise Stutes

Craig – Sen. Bert Stedman & Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins

Delta/Greely – Sen. Mike Shower & Rep. George Rauscher

Denali – Sen. Click Bishop & Rep. Mike Cronk*

Dillingham – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Bryce Edgmon

Fairbanks – Sen. Scott Kawasaki, Sen. Robert Myers*, Sen. Click Bishop, Rep. Bart LeBon, Rep. Steve Thompson, Rep. Mike Prax, Rep. Grier Hopkins, Rep. Adam Wool & Rep. Mike Cronk*

Galena – Sen. Donny Olson & Rep. Neal Foster

Haines – Sen. Jesse Kiehl & Rep. Sara Hannan

Hoonah – Sen. Bert Stedman & Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins

Hydaburg – Sen. Bert Stedman & Rep. Dan Ortiz

Iditarod – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Bryce Edgmon

Juneau – Sen. Jesse Kiehl, Rep. Sara Hannan & Rep. Andi Story

Kake – Sen. Bert Stedman & Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins

Kashunamiut – Sen. Donny Olson & Rep. Neal Foster

Kenai – Sen. Peter Micciche, Sen. Gary Stevens, Rep. Ben Carpenter, Rep. Ron Gillham*, Rep. Sarah Vance & Rep. Louise Stutes

Ketchikan Gateway – Sen. Bert Stedman & Rep. Dan Ortiz

Klawock – Sen. Bert Stedman & Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins

Kodiak – Sen. Gary Stevens & Rep. Louise Stutes

Kuspuk – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Tiffany Zulkosky

Lake & Peninsula – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Bryce Edgmon

Lower Kuskokwim – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Tiffany Zulkosky

Lower Yukon – Sen. Donny Olson & Rep. Neal Foster

Mat-Su – Sen. David Wilson, Sen. Mike Shower, Sen. Shelley Hughes, Rep. Christopher Kurka*, Rep. Kevin McCabe*, Rep. George Rauscher, Rep. David Eastman, Rep. DeLena Johnson & Rep. Cathy Tilton

Mount Edgecumbe – Sen. Bert Stedman & Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins

Nenana – Sen. Click Bishop & Rep. Mike Cronk*

Nome – Sen. Donny Olson & Rep. Neal Foster

North Slope – Sen. Donny Olson & Rep. Josiah Patkotak*

Northwest Arctic – Sen. Donny Olson & Rep. Josiah Patkotak*

Pelican – Sen. Bert Stedman & Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins

Petersburg – Sen. Bert Stedman & Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins

Pribilof – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Bryce Edgmon

Saint Mary’s – Sen. Donny Olson & Rep. Neal Foster

Sitka – Sen. Bert Stedman & Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins

Skagway – Sen. Jesse Kiehl & Rep. Sara Hannan

Southeast Island – Sen. Bert Stedman, Rep. Jonathan Kreiss-Tomkins & Rep. Dan Ortiz

Southwest Region – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Bryce Edgmon

Tanana – Sen. Click Bishop & Rep. Mike Cronk*

Unalaska – Sen. Kyman Hoffman & Rep. Bryce Edgmon

Valdez – Sen. Mike Shower & Rep. George Rauscher

Wrangell – Sen. Bert Stedman & Rep. Dan Ortiz

Yakutat – Sen. Gary Stevens & Rep. Louise Stutes

Yukon Flats – Sen. Click Bishop & Rep. Mike Cronk*

Yukon-Koyukuk – Sen. Donny Olson & Rep. Neal Foster

Yupiit – Sen. Lyman Hoffman & Rep. Tiffany Zulkosky

*newly elected